KONST / Litografier / Färglitografi 11932004
nr 1193 2004
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -85, numrerad 71/275, bladets mått: ca 45x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 juli 2018
kl 19:34:21
100 kr
150 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman